Výhody latexových matrací

Preference každého z nás se liší, nicméně latexová matrace splní požadavky na komfortní a zdravý spánek i vám. Tyto přednosti vás přesvědčí:

Nabízí vynikající ortopedické vlastnosti. Díky silné bodové elasticitě se matrace deformuje pouze v místě zatížení, což je žádoucí. Okolní prostor zůstává tlakem neovlivněn. Tělu latexová matrace poskytuje dokolanou oporu v jakékoliv pozici.

Latex je 100% přírodní surovina. Jedná se o mléčnou hmotu, která se získává ze stromů kaučovníků a zpracovává se ředěním se syntetickým latexem do podoby latexové pěny v různém poměru. Matrace jsou naprosto zdravotně nezávadné.

Latexové matrace se vyznačují tvarovou stálostí a pevností po celou dobu používání, čímž je zamezeno nežádoucím deformacím.

Termoregulační vlastnost poskytuje ideální teplotní komfort v jakékoliv roční době. Matrace se nikdy nepřehřeje.

Latex je považován za vzdušný materiál, takže jsou matrace velice prodyšné, odvětrávají vlhkost a dokonale odvádí lidský pot. Během spánku dochází k naprosto přirozené cirkulaci vzduchu okolo těla.

Je vhodná pro alergiky i astmatiky. Dobré hygienické a hypoalergenní vlastnosti zaručují, že se v matraci nehromadí roztoči, plísně ani další mikroorganismy. Rovněž nezapáchají a jsou zdravotně nezávadné.

Latex je vysoce odolný materiál, který se jen tak neproleží. Nákup latexové matrace představuje investici na dlouhá léta. Tyto matrace se pyšní nejdelší životností, pakliže je porovnáme s ostatními druhy matrací.

NABÍDKA MATRACÍ

Proč dát přednost latexové matraci?

Latexové matrace jsou velice oblíbené a nabízejí pohodlí nesrovnatelné s jinými typy materiálů. Slibují příjemné spaní bez bolestí zad, probdělých nocí a rán bez energie. Na dlouhé roky si zajistíte dokonalé podmínky pro kvalitní odpočinek. Latexové matrace se pyšní celou řadou výhod, přičemž hlavním plusem je přírodní původ. Další výhody si shrňme v následujícíh bodech:

  • prodyšnost,
  • vysoká bodová elasticita,
  • výborné ortopedické vlastnosti,
  • pružnost, pevnost a tvarová stálost,
  • zdravotní nezávadnost,
  • antibakteriální a hypoalergenní vlastnosti,
  • nezapáchají,
  • dobré termoregulační vlastnosti,
  • dlouhá životnost.

Vybírejte latexové matrace na míru i mezi klasickými rozměry

Latexové matrace jsou špičkou na trhu. Zásadní výhodou je vynikající prodyšnost. Použitý materiál je tvořen miliony vzájemně propojených buněk, během spánku tak dochází k naprosto přirozené cirkulaci vzduchu okolo těla. Latexové matrace se výborně přizpůsobují tvaru těla, jsou ideální pro polohovací rošty a mají dlouhou životnost.

Latexové matrace přímo od výrobce – 100% přírodní latex

Pakliže se rozhodnete zainvestovat do modelu ze 100% latexu, vybírat můžete z klasických rozměrů nebo si nechat vyrobit matrace na míru. Vsaďte na osvědčeného výrobce s dlouholetými zkušenostmi na trhu – Grossmann matrace, který vám zhotoví matraci na přání.

Kontaktovat Grossmann Matrace
100
DOPRAVA ZDARMA

Prohlédněte si naši kompletní nabídku matrací a postelí.

Rádi vám s výběrem pomůžeme.

NAKOUPIT