Project Description

Pružinové matrace

NAKOUPIT

Pružinové matrace na míru i klasické rozměry

Pružinové a taštičkové matrace jsou stálicí na trhu a stále se těší velké oblibě. Na výrobu pružinových matrací Grossmann používáme pouze špičkové pružiny Bonell, které patří mezi nejlepší na trhu. Jednotlivé pružiny jsou navzájem spojeny přídavnými pérky, takže se samovolně nemohou uvolňovat a rozhodně nehrozí jejich tlačení skrze ložnou plochu, jak tomu bylo v minulosti. Pro zvýšení komfortu je pružinové jádro obaleno vrchní vrstvou pěny. Kombinace těchto materiálů poskytuje pohodlí osvěžujícího spánku a matrace se perfektně přizpůsobí vašemu tělu.

Pružinové taštičkové matrace jsou zárukou dlouhé životnosti

Kvalitnější variantou pružinových matrací jsou taštičkové matrace. Rozdíl je v tom, že jádro obsahuje až 500 samostatných pružin, jež jsou obaleny textilní látkou. Takovým pružinám se říkají taštičky. Velké množství taštiček zajistí optimální rozložení hmotnosti lidského těla. Každá pružina kopíruje tělo zvlášť, takže se matrace přirozeně přizpůsobí tvaru páteře. Pružiny se obecně pyšní dlouhou životností a pevností, proto jsou tyto modely ideální volbou pro osoby s vyšší tělesnou hmotností. Jen tak se neproleží.

Dodávané rozměry pro pružinové matrace jsou: matrace 90 x 200, 120 x 200 či matrace 140 x 200. Pakliže potřebujete jiný rozměr, vyrobíme vám matraci na míru bez příplatku.

Pozor! Tento typ není vhodný pro kombinaci s polohovacími rošty! Pružinové a taštičkové matrace se nedají ohýbat.

Chci si vybrat pružinovou matraci
100
DOPRAVA ZDARMA

Prohlédněte si naši kompletní nabídku matrací a postelí.

Rádi vám s výběrem pomůžeme.

NAKOUPIT