Project Description

Matrace z komfortní pěny

NAKOUPIT

Sendvičové matrace, PUR matrace

Zdravotní sendvičové matrace. Dle typu potahu jsou PUR sendvičové matrace vhodné pro alergiky a astmatiky. Vrchní vrstvy sendvičových matrací tvoří pěny různých profilů a tuhostí. Moderní řešení pro sendvičové matrace představuje tvarování PUR pěny do tzv. nopů. Díky tomuto profilovanému povrchu dochází k masáži a prokrvení vrchní části pokožky.

Grossmann Matrace – sendvičové matrace

Jsme výrobci matrací. Vyrábíme sendvičové matrace na míru a bez příplatku, nebo klasické rozměry, které máme běžně skladem. Doprava na všechny matrace je zdarma. Každá matrace má potah z Aloe Vera zdarma. Máme prodejny po celé ČR a také nejlepší ceny na trhu.

Dle typu potahu jsou pur a sendvičové matrace vhodné také pro alergiky a astmatiky. Nejprodávanější sendvičové matrace jsou z kategorie SUPER VÝHODNÉ AKCE. V nižší cenové hladině jsou nejoblíběnější matrace Alena, matrace Flexi nebo matrace Relax. Zákazníci pak nejčastěji vybírají matrace Zora pur, matraci Vital PUR nebo matraci Ergonomic. V akci 1+1 zdarma jsou pak v oblibě matrace Ortopedy maxi , Ortopedy visco nebo matrace Donau. Typické rozměry pro sendvičové matrace jsou: 80 x 200, 90 x 200, 100 x 200, 120 x 200, 140 x 200, 160 x 200, 180 x 200 cm.

100%
DOPRAVA ZDARMA

Prohlédněte si naši kompletní nabídku matrací a postelí.

Rádi vám s výběrem pomůžeme.

NAKOUPIT