Project Description

Matrace z komfortní pěny

NAKOUPIT

Sendvičové matrace, PUR matrace

Oblíbené a cenově dostupné prostředí pro spánek nabízí zdravotní sendvičové matrace, jinak také pěnové nebo PUR matrace. Říká se jim sendvičové matrace z tohoto důvodu, že jsou tvořeny z několika vrstev pěn různých profilů a tuhostí. Na ložné plochy jsou využity pěny vysoké kvality pro ideální komfort při spánku. Moderní řešení představuje tvarování PUR pěny do tzv. nopů, jež mají masážní charakter. Díky tomuto profilovanému povrchu dochází k přirozené masáži a prokrvení vrchní části pokožky.

Součástí každé matrace je luxusní potah, který lze sejmout a vyprat. Dle typu potahu jsou PUR a sendvičové matrace vhodné také pro alergiky a astmatiky. Nejprodávanější sendvičové matrace jsou z kategorie SUPER VÝHODNÉ AKCE, kde pořídíte modely za mimořádně výhodné ceny. PUR matrace se obecně řadí do kategorie levnějších matrací, takže si je může dopřát opravdu každý, aniž by si musel hluboko sáhnout do kapsy. Typické rozměry pro sendvičové matrace jsou např. 90 x 200, 120 x 200, 140 x 200, 160 x 200, 180 x 200 cm.

Grossmann Matrace vyrobí ty nejlepší sendvičové matrace

Jsme čeští výrobci matrací s dlouholetou tradicí a vyrábíme sendvičové matrace na míru a bez příplatku. U nás samozřejmě pořídíte i klasické rozměry, které jsou běžně skladem. Dopravu na všechny matrace máte zdarma.

Podívat se cenově výhodné pěnové matrace
Více o matracích z komfortní pěny
100
DOPRAVA ZDARMA

Prohlédněte si naši kompletní nabídku matrací a postelí.

Rádi vám s výběrem pomůžeme.

NAKOUPIT