Project Description

Matrace pro děti

NAKOUPIT

Dětské kokosové matrace přímo od výrobce

Dětské matrace jsou specifické a od těch klasických se odlišují. Jsou speciálně vytvořené pro odpočinek dětského tělíčka, které se neustále vyvíjí a roste. K jejich výrobě jsou tedy využívány takové materiály, které jsou pro děti šetrné a poskytnou jim dokonalou oporu.

Vybírat můžete z nabídky dětské kokosové matrace z kombinace netkané textilie BIO-TEX (ovčí vlna) a kokos-latexové desky. Biotex je jedinečný materiál, který se využívá pro výplňovou funkční vrstvu. Má bezkonkurenční vzdušnost, ideálně váže vlhkost a rychle se jí zbavuje (až o 30% rychleji než běžně používané materiály). Po ukončení životnosti matrace je model zcela recyklovatelný bez zatěžování životního prostředí. Oblíbená je rovněž matrace ze 100% přírodního latexu, který pochází z přírodních zdrojů. Latexové matrace jsou zárukou klidného spánku nejen dospělých, ale i dětí. Tato matrace je pevná, zároveň se přizpůsobí dětskému tělíčku, je prodyšná a má snímatelný pratelný povrch. K dispozici máme i další vysoce kvalitní modely, jež jsou ideální do dětských postýlek.

Matrace do dětské postýlky nabízíme v rozměrech 60 x 120 cm, nebo 70 x 140 cm s výškou matrace 8 cm. Dětská matrace přímo od výrobce – Grossmann matrace – je zárukou nejvyšší kvality při zachování přijatelných cen. Přijďte se poradit do některé z našich prodejen.

Chci pro své dítě tu nejlepší matraci
100
DOPRAVA ZDARMA

Prohlédněte si naši kompletní nabídku matrací a postelí.

Rádi vám s výběrem pomůžeme.

NAKOUPIT